A A A K K K
для людей із порушенням зору
Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Неймовірні села України – 2017

Фото без опису

         Селище міського типу Антоніни взяло участь у всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України – 2017». У першому етапі конкурсу надійшло 348 заявок із різних куточків України. Редакційна комісія представила членам Експертної ради 63 номінанти (cаме ті села, заявки яких були заповнені згідно з правилами). Серед них було і наше селище.

           А з 16 липня розпочався другий етап конкурсу — фінал: на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня проходило онлайн-голосування. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член Експертної ради виставляв оцінки селам-конкурсантам. І в фіналі конкурсу Антоніни увійшли до 10 кращих і зайняло 8 призове місце. Нагородження фіналістів конкурсу проходило в місті Києві у Міністерстві аграрної політики та продовольства України, де заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ковальова Олена Вікторівна вручила нам почесну нагороду – диплом фіналіста та подарунковий сертифікат.

           Це дуже важлива ініціатива, адже сільські території занепадають. Головне, щоб самі люди розуміли, що потрібно брати все в свої руки, зокрема, брати участь у різних програмах, грантах, конкурсах. І це може бути поштовхом для більшого: створення кооперативів, розвитку малого та середнього бізнесу, інфраструктури.

      Фото без опису        Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора