Засідання комісії з використання у 2021 році субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Дата: 14.07.2021 11:51

14 липня 2021 року селищний голова Антонінської селищної ради Анатолій Оцалюк провів засідання комісії з використання у 2021 році субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
На порядок денний виносилось три питання.
Комісія за результатами аналізу наявної інформації затвердила загальний список дітей та осіб які перебувають на квартирному обліку при виконкомі для його подальшого направлення до регіональної комісії, визначила потреби обсягу державної субвенції на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Немає опису.Немає опису.