Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Дванадцята позачергова сесія селищної ради восьмого скликання

Дата: 28.02.2022 15:29
Кількість переглядів: 595

28.02.2022 року відбулася дванадцята позачергова сесія селищної ради восьмого скликання. У зв`язку з воєнним станом депутати Антонінської селищної ради одноголосно підтримали рішення пр Програму фінансування заходів оборонної роботи та мобілізаційної підготовки у Антонінській селищній раді на 2022-2024 роки, а також рішення щодо внесення змін до бюджету, виділення коштів в сумі 300 тис.грн. на потреби пов`язані з війною.

Не менш важливим було також прийняття рішення, щодо створення територіальної оборони громади, задля безпеки та охорони усіх жителів даної місцевості.

Згідно рішення № 4 дванадцятої позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 28.02.2022 року з 00.00 год. : забороняється в період воєнного стану продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, у торговельній мережі та закладах громадського харчування суб'єктами господарювання незалежно від форм власності на території Антонінської селищної ради.

До відома жителів Антонінської територіальної громади з п`ятниці, 25 лютого, запровадили комендантську годину. Діє вона з 21:00 до 6:00. В цей час заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи. На території смт Антоніни функціонує 2 бомбосховища, у графському будинку що розміщується навпроти селищної ради у підвалі, та у Антонінській школі - інтернат, на даний час працюємо над облаштуванням ще однієї захисної споруди.

Антонінський селищний голова Анатолій Оцалюк звернувся до жителів громади : « Зберігайте спокій, довіряйте ЗСУ та не піддавайтесь інформаційному тиску. Селищна рада працює у штатному режимі , ми будемо забезпечувати роботу всієї інфраструктури.Тримайтеся, бережіть себе і свої сім`ї. Періодично будемо надавати всю необхідну інформацію.»

У разі виникнення надзвичайної ситуації у штабі, який розміщується в Антонінській селищній раді цілодобово та безперебійно працюють телефони:

(03855) 5-12-03 та 0972374570


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора