A A A K K K
для людей із порушенням зору
Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Діти-переселенці Антонінської громади отримали гуманітарну допомогу за сприяння регіонального відділення АМУ

Дата: 05.08.2022 14:09
Кількість переглядів: 354

Із перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України Хмельницьке РВ Асоціації міст України включилося у сприяння громадам щодо надання гуманітарної допомоги. Виконавча дирекція та консультанти активно шукають благодійників, які можуть допомогти та громади краю, які зараз найбільше потребують її.

Цього разу благодійники самі звернулися до регіонального відділення із бажанням допомогти дітям вимушених переселенців та подарувати радість малюкам, які через війну змушені були залишити домівки. Зокрема, допомогу, за сприяння РВ, було скеровано для сімей із малюками, що знайшли тимчасовий прихисток у Антонінській громаді.

Представники компанії «KOVDRA» на запит керівництва селищної ради придбали і передали для дітей дитячу побутову хімію (шампуні, гелі для душу, вологі серветки), каші для малюків, печиво, фруктові та овочеві пюре, соки, цукерки.

«Ми дуже радіємо, коли завдяки продуктивній співпраці місцевого бізнесу, благодійників і просто небайдужих до чужої біди людей, нам вдається курувати допомогу та робити так, щоб її отримали ті, хто, дійсно потребує. Щиро вдячні усім, хто не залишається осторонь та продовжує опікуватися тими, кого війна позбавила дому, друзів, щасливого та безтурботного дитинства. Дякуємо за добро і продовжуємо працювати, щоб бути надійним гуманітарним тилом для нашої країни» - підсумувала в.о. виконавчого директора Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Крупа.

Благодійна допомога уже роздана діткам із числа внутрішньо переміщених осіб, що зареєстровані на території Антонінської громади.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора