Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

15 вересня за ініціативою жителів села Велика Медведівка в сільському клубі відбувся схід села

Дата: 15.09.2022 11:15
Кількість переглядів: 185

15 вересня за ініціативою жителів села Велика Медведівка в сільському клубі відбувся схід села ,в якому прийняли участь:

селищний голова - Анатолій Оцалюк, начальник відділу кадрового та юридичного забезпечення Антонінської селищної ради - Марина Пасічник, начальник відділу земельних відносин - Наталія Соловей та староста - Зінаїда Сваволя.

На сході були розглянуті та обговорені ряд питань, мешканці села брали активну участь та продемонстрували, що не стоять осторонь сільських проблем, та особливо зацікавлені у вирішенні невідкладних питань.

Найбільшою проблемою, як зауважили згодом мешканці даного старостинського округу є відновлення руху рейсового автобуса. Для людей села це життєво необхідна потреба.

Селищний голова розповів, що неодноразово спілкувалися із всіма можливими перевізниками, проте жоден не погодився курсувати даним маршрутом. Нині, опрацьовується ще один варіант створення внутрішнього маршруту, який можливо, частково вирішить проблему .

Дотичним до цього питання стало - проведення ремонту доріг місцевого значення. Щодо цього, спільно з громадою вирішили провести грейдерування та часткове підсипання проблемних відрізків доріг.

Окрім вищезазначеного обговорили також і інші соціально - важливі питання.

Жителі проявили активність у спілкуванні з представниками влади. Вони висловлювали свої думки, висували пропозиції щодо вирішення найболючіших проблем у населених пунктах, на які отримали вичерпні відповіді.

Возможно, это изображение 10 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении

Возможно, это изображение 3 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении

Возможно, это изображение 10 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора