A A A K K K
для людей із порушенням зору
Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

«Фортеця духу» в Антонінах

Дата: 26.10.2023 10:37
Кількість переглядів: 33

Сьогодні 26.10.2023 року в рамках проєкту «Фортеця духу» в КЗ «Центральний будинок культури Антонінської селищної ради» відбувся поетичний марафон. Працівники закладів культури громади, вчителі-філологи мали можливість поспілкуватися та почути поезії членів Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України. Серед гостей були поети і поетеса Хмельниччини, а саме: РУДКОВСЬКА (Василишина) Людмила Францівна, ШКАПІЙ Степан Михайлович, ЛУК’ЯНЮК Микола Васильович, на чолі з головою Хмельницької міської організації Національної спілки письменників України МІХАЛЕВСЬКИМ Віталієм Цезарійовичем. Письменники ділилися неймовірними враженнями від екскурсії Антонінами та «Музеєм Потоцьких». Учасники поетичного марафону презентували свою творчість, розповідали про творчий доробок, читали свої поетичні твори.

Гості подарували КЗ «Центральна бібліотека Антонінської селищної ради» книги, серед яких збірки поезій поетів, диски з дитячою літературою для переглядів та читання.

Символічно, що саме напередодні Дня писемності учасники дарували СЛОВО, ЩО ВЧИТЬ ЛЮБИТИ, СЛОВО, ЩО ЛІКУЄ, СЛОВО, ЩО ЄДНАЄ, СЛОВО, ЩО БОРЕТЬСЯ, СЛОВО, ЩО ПЕРЕМАГАЄ!

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора