КЗ "Центральна бібліотека" Антонінської селищної ради

Антонінська бібліотека для дорослих

З історії бібліотеки для дорослих

Як свідчать архівні дані, палацова книгозбірня закладена біля 1868року стараннями Марії Потоцькоі. Біля 1914 року вона нараховувала 20000 книг і ділилася на кілька відділів. Опріч того існувала оособиста бібліотека Юзефа Потоцького ретельно збережена у кількох шафах його кабінету, а також книгозбірня власниці дому і так звана ,, бібліотека- палацова,, , що розміщалась на пересувних шафах і столах. Основний же відділ налічував 15000 книг і містився у двох залах. Таких бібліографічних видань зберігалось 1500 томів. Антонінська книгохбірня на той час, була однією з найбільших приватних зібрань такого типу у Польщі.

Бібліотекар - Панасюк Людмила Василівна

Бібліотекар:
Панасюк Людмила Василівна
Освіта - вища. Закінчила Киівський інститут культури. Робочий стаж - 35 років. Неодноразово отримувала нагороди за сумлінну працю, була занесена на Дошку пошани.

Статистика

На сьогоднішній день Антонінська бібліотека для дорослих , налічує понад 20000 примірників книг та періодичних видань. Обслуговує до 700 читачів. Видається за рік понад 12 тисяч примірників літератури.

Масові заходи

Бібліотекою проводяться різні масові заходи, як у бібліотеці так і по за їі межами.

Про нас

Бібліотека сьогодні , є не тільки заклад , що здійснює збирання друкованих і рукописних матеріалів, проводить їх опрацювання і відображення у каталогах та картотеках, організовує відповідне їх зберігання , обслуговує читачів , є своєрідним містком з минулого, оскільки зберігає безліч пам' яток нашої культури. Бібліотека сьогодні є центром громадськогоі і культурного життя громади. Виступає як інформаційний центр , є незамінним соціальним інститутом в соціокультурній інфраструктурі.

Контакти

Адреса: Хмельницька обл., Красилівський р-н, смт. Антоніни, площа Графська, буд. 6

Час роботи: пн-пт 9:00-18:00

Сайт: http://antobook.pp.ua