Антонінська школа мистецтв

тел:. 5-11-79

e-mail: Myzchkola1980@gmail.com

Приміщення: власне

Антонінська ДМШ знаходиться у приміщенні побудованому в кінці ХІХ ст. графом Потоцьким. До 1975 року в даному приміщенні знаходилися майстерні допоміжної школи-інтернату. З 1975 року там розташована селищна дитяча бібліотека.

З 1980 року - дитяча музична школа та селищна бібліотека для дітей.

Загальна площа приміщення становить 351 кв. м.

Загальний контингент  учнів – 103

В підготовчих класах,що працюють на засадах  самоокупності: – 27

Загальний склад педпрацівників: – 12

Антонінська дитяча музична школа – це невеликий за чисельністю мистецький освітній заклад,який  є великою дружньою родиною, де кожний  учень зігрітий любов’ю.

В нашій школі  учні навчаються в класах :

• Фортепіано
  • Скрипки
  • Гітари
  • Баяна та акордеону
  • Духових та ударних інструментів
  • Народного співу
  • Хорового співу
  • Образотворчого мистецтва
  • Декоративно-прикладного мистецтва

Антонінська дитяча музична школа достатньо  забезпечена необхідною кількістю музичних інструментів, технічних засобів та інвентарем згідно з профілем для успішного проведення навчально-виховного процесу. Ми маємо 2 комп’ютери , 3 ноутбуки,  4 принтери, електрофортепіано, 3 нових учнівських баяни, один з яких придбано в 2016 році. За сприяння Хмельницького Регіонального Благодійного Фонду «Зміцнення громади»у 2017 році школі надано благодійну допомогу  принтер «Canon».

За сприяння партії «За конкретні справи» та народного депутата України Андрія Шиньковича  в Антонінській ДМШ було проведено шкільний конкурс дитячого  малюнка «Мій рідний край». Ось і народний депутат особисто прибув на підведення підсумків та нагородження. Всі учасники  конкурсу отримали дипломи та чудові професійні мольберти.

В 2017  професійна команда нашого депутата береться за капітальний ремонт школи.

Більш детальніше можна подисвитись за посиланям Антонінська дитяча музична школа.

Вітаємо

Вітання учениці Антонінської школи мистецтв- Панасенко Софії (викладач ~ Балагур Іванна Валентинівна) з перемогою у Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Український розмай» Зичимо подальших успіхів та мистецьких звершень.

09:55:40 18.12.2023

Вітаємо

Вітання учасникам 4-го Всеукраїнського благодійного фестивалю «Ми з України»:

13:19:58 12.12.2023

Вітаємо юну художницю!

Вітаємо юну художницю, ученицю класу декоративно-прикладного мистецтва (керівник Оплета Олена Віталіївна) Антонінської школи мистецтв Петричук Христину з перемогою у конкурсі дитячих малюнків «Лісівник – краща професія». Творча робота Христини представляла філію «Старокостянтинівське лісове господарство» Подільського лісового офісу ДП«Ліси України» на конкурсі ініційованому Товариством лісівників України. Ідея малюнку полягала у зображенні реалій сьогодення: з одного боку – життя лісівників у тилу та висадку дерев, а з іншого – жорстоку війну, яка знищує наші ліси у тих регіонах, де ведуться бойові дії. Серед 26 номінантів з різних куточків: від Закарпаття до Запоріжжя Петричук Христина має І місце, бажаємо її творчого натхнення, здійснення мрій під мирним небом у вільній Україні. Дякуємо викладачці за плекання талантів та професіоналізм.

11:47:22 29.11.2023

Вітаємо

5 листопада у Хмельницькому фаховому музичному коледжі ім. В.І.Заремби пройшов другий тур обласного конкурсу для учнів 1-8 класів мистецьких шкіл області «Технічні горизонти»Антонінську школу мистецтв представляла учениця 3-го класу - Франчук Емілія (викладач - Ковальчук Юлія Валентинівна), яка отримала почесне 4 місце. Щирі вітання та побажання подальшого музичного розвитку, натхнення та наполегливості.

16:24:15 28.11.2023