Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Антонінська школа мистецтв

Фото без опису

Рік заснування: 1980

Адреса: пл.Графська, 20, смт.Антоніни, Красилівський район,

Хмельницька область, 31022

тел:. 5-11-79        

e-mail: Myzchkola1980@gmail.com

Приміщення: власне

Фото без опису

Антонінська ДМШ знаходиться у приміщенні побудованому в кінці ХІХ ст. графом Потоцьким. До 1975 року в даному приміщенні знаходилися майстерні допоміжної школи-інтернату. З 1975 року там розташована селищна дитяча бібліотека.

З 1980 року - дитяча музична школа та селищна бібліотека для дітей.

Загальна площа приміщення становить 351 кв. м.

Фото без опису

Загальний контингент  учнів – 103

В підготовчих класах,що працюють на засадах  самоокупності: – 27

Загальний склад педпрацівників: – 12

Фото без опису

Антонінська дитяча музична школа – це невеликий за чисельністю мистецький освітній заклад,який  є великою дружньою родиною, де кожний  учень зігрітий любов’ю.

Фото без опису

В нашій школі  учні навчаються в класах :

  • Фортепіано
  • Скрипки
  • Гітари
  • Баяна та акордеону
  • Духових та ударних інструментів
  • Народного співу
  • Хорового співу
  • Образотворчого мистецтва
  • Декоративно-прикладного мистецтва

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису

Антонінська дитяча музична школа достатньо  забезпечена необхідною кількістю музичних інструментів, технічних засобів та інвентарем згідно з профілем для успішного проведення навчально-виховного процесу. Ми маємо 2 комп’ютери , 3 ноутбуки,  4 принтери, електрофортепіано, 3 нових учнівських баяни, один з яких придбано в 2016 році. За сприяння Хмельницького Регіонального Благодійного Фонду «Зміцнення громади»у 2017 році школі надано благодійну допомогу  принтер «Canon».

Фото без опису

За сприяння партії «За конкретні справи» та народного депутата України Андрія Шиньковича  в Антонінській ДМШ було проведено шкільний конкурс дитячого  малюнка «Мій рідний край». Ось і народний депутат особисто прибув на підведення підсумків та нагородження. Всі учасники  конкурсу отримали дипломи та чудові професійні мольберти.

В 2017  професійна команда нашого депутата береться за капітальний ремонт школи.

Більш детальніше можна подисвитись за посиланям Антонінська дитяча музична школа.

Вітаємо

Вітання учениці Антонінської школи мистецтв- Панасенко Софії (викладач ~ Балагур Іванна Валентинівна) з перемогою у Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Український розмай» Зичимо подальших успіхів та мистецьких звершень.

09:55:40 18.12.2023

Вітаємо

Вітання учасникам 4-го Всеукраїнського благодійного фестивалю «Ми з України»: 

13:19:58 12.12.2023

Вітаємо юну художницю!

Вітаємо юну художницю, ученицю класу декоративно-прикладного мистецтва (керівник Оплета Олена Віталіївна) Антонінської школи мистецтв Петричук Христину з перемогою у конкурсі дитячих малюнків «Лісівник – краща професія». Творча робота Христини представляла філію «Старокостянтинівське лісове господарство» Подільського лісового офісу ДП«Ліси України» на конкурсі ініційованому Товариством лісівників України. Ідея малюнку полягала у зображенні реалій сьогодення: з одного боку – життя лісівників у тилу та висадку дерев, а з іншого – жорстоку війну, яка знищує наші ліси у тих регіонах, де ведуться бойові дії. Серед 26 номінантів з різних куточків: від Закарпаття до Запоріжжя Петричук Христина має І місце, бажаємо її творчого натхнення, здійснення мрій під мирним небом у вільній Україні. Дякуємо викладачці за плекання талантів та професіоналізм.

11:47:22 29.11.2023

Вітаємо

5 листопада у Хмельницькому фаховому музичному коледжі ім. В.І.Заремби пройшов другий тур обласного конкурсу для учнів 1-8 класів мистецьких шкіл області «Технічні горизонти»Антонінську школу мистецтв представляла учениця 3-го класу - Франчук Емілія (викладач - Ковальчук Юлія Валентинівна), яка отримала почесне 4 місце. Щирі вітання та побажання подальшого музичного розвитку, натхнення та наполегливості.

16:24:15 28.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора