План соціально-економічного розвитку Антонінської селищної ради на 2021-2023 роки

рішенням сьомої сесії восьмого скликання

селищної ради
                              № 3 від 17.10.2021 р.

соціально-економічного розвитку Антонінської селищної ради на 2021-2023 роки

1. Вступ

План соціально-економічного розвитку Антонінської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки (надалі План) розроблений виконавчим комітетом на основі аналізу поточної ситуації в господарському комплексі об’єднаної громади виходячи із загальної соціально-економічної ситуації, що склалася на відповідній території, з урахуванням можливостей та місцевих ресурсів, відповідно до пріоритетних напрямків розвитку населених пунктів об’єднаної територіальної громади.

План розроблено відповідно до стратегічних пріоритетів соціально-економічної політики розвитку України в цілому, Хмельницькій області, Хмельницькому районі, що визначені в останніх концептуальних, стратегічних, програмних, законодавчих та нормативних документах, з урахуванням положень Закону України від 23.03.2000 року «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», з урахуванням Державної стратегії регіонального розвитку України на період до 2027 року та Стратегії розвитку Хмельницької області, інших законодавчих, програмних та нормативно-правових документів щодо соціально-економічної політики тощо.

Метою плану є зростання добробуту і підвищення якості життя населення об’єднаної громади за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності, як основи для збалансованого зростання стандартів та показників економічного розвитку.

План визначає цілі, завдання та основні заходи економічного і соціального розвитку Антонінської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки.

2. Аналітична частина

• географічне розташування, опис суміжних територій

Антонінська селищна територіальна громада утворена 12 серпня 2017 року.

Територія Антонінської селищної об’єднаної територіальної громади включає в себе тридцять чотири населених пунктів (селище міського типу Антоніни та села: Закриниччя, Рублянка, Васьківчики, Зелена, Велика Медведівка, Красівка,   Великі Орлинці, Ключівка, Велика Салиха, Мала Салиха, Долинівці, Криворудка, Кучманівка, Нова Криворудка, Терешки, Нові Терешки, Маленки, Ледянка, Трусилівка, Федорівка, Гриценки, Тріски, Якимівці, Юзіно, Малі Пузирки, Севрюки, Решнівка, Корчівка, Кременчуки, Лісова Волиця, Великі Юначки, Малі Юначки, Медці. Адміністративним центром територіальної громади є селище міського типу Антоніни.

Антонінська селищна рада займає вигідне для господарської і життєвої діяльності людей фізико-географічне положення, яке визначає особливості природних умов та природно-ресурсного потенціалу.

Антонінська селищна територіальна громада згідно з адміністративно-територіальним устроєм України входить до складу Хмельницького району Хмельницької області.

Відстань від адміністративного центру громади до обласного центру — 67.8 км.

Територія громади є нерозривною.

Завантажити повну версію