Служба у справах дітей Антонінської селищної ради

Кожна дитина України має право жити в турботливій сім’ї

У данній публікації описані сімейні форми виховання (усиновлення, опіка/піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу), їхні відмінності та особливості, а також алгоритм прийняття дитини в сім’ю.

14:24:17 07.05.2024

Увага конкурс!

Службою у справах дітей Антонінської селищної ради спільно з старшим інспектором СЮП ВП ХРУП ГУНП в Хмельницькій області лейтенантом поліції, фахівцем із соціальної роботи КУ "Центру надання соціальних послуг" та офіцерами поліції Антонінської ТГ, протягом квітня 2024 року проведено профілактичні рейди по старостинських округах Антонінської ТГ. Загалом, під час інспектування, обстежено 10 родин, у яких виховується 30 дітей. У ході роботи працівниками було перевірено умови утримання, проживання та виховання дітей, а також, наявність  продуктів харчування, одягу та взуття в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах та в групі соціального ризику. Батькам було надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, проведено бесіди щодо зловживання алкогольними напоями, попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та недопущення домашнього насильства в сім’ї. Також, на 2-вох батьків малолітніх та неповнолітніх дітей, старший інспектор СЮП ВП ХРУП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції Сивак Ліна Сергіївна склала адміністративні матеріали за невиконання батьківських обов’язків за ст.184 КУпАП.

14:22:34 07.05.2024

Профілактичні рейди на території громади

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки з виховання та утримання дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах. Працівниками служби у справах дітей Антонінської селищної ради спільно з працівниками КУ "Центру надання соціальних послуг" Антонінської селищної ради та офіцерами поліції Антонінської ТГ, з метою попередження дитячої бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, а також підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та захисту прав дітей у таких сім’ях, провели профілактичний рейд у селах Антонінської ТГ.       У ході рейду була охоплена велика кількість сімей, здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання родин, де діти перебувають у складних життєвих обставинах та сім’ї опікунів, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.      За результатами рейдового заходу складено відповідні акти. З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у будинках та не допущення фактів жорстокого поводження з дітьми, контроль за перебуванням дітей у вечірній та нічний час.       Також, обстежені сім'ї внутрішньо-переміщених осіб, які звернулися з заявами «Про встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів». Членами комісії надано ряд консультацій з даного питання та складено оцінку потреб сім’ї для подальшої роботи зі  складання відповідних висновків.        Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем і, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш відповідальними, намагаються створити належні умови для проживання, виховання та розвитку дітей.

14:18:17 07.05.2024

Профілактичні рейди по старостинськиї округаї Антонінської ТГ

14:20:08 07.04.2024

Профілактичний рейд до села Криворудка

02.08.2022 року, поліцейські офіцери громади спільно з начальником Служби у справах дітей та директором Центру надання соціальних послуг Антонінської селищної ради, здійснили профілактичний рейд до села Криворудка, де відвідали родину , яка перебуває в складних життєвих обставинах.

14:20:24 02.08.2022

Патронатна сім’я

Патронатна сім’я Для України це нове явище, проте в розвинутих країнах завдяки такій формі влаштування дітей практично не існує дитячих будинків.

14:26:30 11.02.2022