Щира вдячність!

Дата: 04.03.2022 15:25

Наші дорогі! Хочу щиро подякувати людям, які допомагають діткам! Сьогодні 4 березня, за 3 дні нам вдалося зібрати одяг, взуття, трішки продуктів харчування. На сьогодні служба у справах дітей Антонінської селищної ради доставила по селам для дітей продуктові набори,одяг, взуття та навіть іграшки! Антонінська ТГ складається із 34-рьох населених пунктів, охоплено було лише декілька. Ми робимо все можливе, але на жаль, не в силах допомогти усім, адже на всіх не вистачає, як бе ми не старались! Хто може, ДОПОМАГАЙМО! Ви усі знаєте, де ми знаходимся!

РОЗУМІЮ, ЩО ЧАС НАСТАВ ДЛЯ УСІХ ВАЖКИЙ! АЛЕ НЕ ПАНІКУЙМО! МИ СИЛЬНІ, МИ ПЕРЕМОЖИМО, МИ ВИСТОЇМО! ВІРА І МОЛИТВА ВЕЛИКА СИЛА! З НАМИ БОГ, І З НАМИ ПРАВДА! СЛАВА УКРАЇН