Освіта

Вітаємо хранителів та відроджувачів національних традицій українців з перемогою у конкурсі

Фагата Івана Юрійовича з онуком Фагатом Ярославом Андрійовичем, які відроджують пам’ять традиційного українського символу – виготовлення дідуха. За успішно пройдений ІІ Всеукраїнський багатожанровий патріотичний конкурс «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА»  та здобуте І місце.

13:51:15 15.01.2024

Вітаємо

Протягом жовтня – грудня 2023 року проводилась XVI обласна учнівська інтернет-олімпіада з математики.

13:50:00 15.01.2024

Вітаємо

З  метою формування в учнівської молоді активної життєвої позиції та готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни; розвитку пізнавальних процесів у дітей, зокрема уяви, сприйняття, уваги, мислення; формування екологічної культури протягом листопада-грудня 2023 року проведено заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна  –  Україна!» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської СТГ.

13:00:01 12.01.2024

Вітаємо

Протягом листопада – грудня 2023 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний конкурс історичних дослідницьких проєктів «Жива історія» на тему: «Козацькому роду нема переводу, нема рівні козакам, що йдуть за свободу: минуле та сучасність».

09:16:53 04.01.2024

Вітаємо

Софію ПОДОЛЯК, вихованку гуртка «Лідер» Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва з зайнятим ІІІ місцем  у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» у номінації «Портрет» за роботу «Перші миті нового життя» (керівник  Надія ВОЙНА).

09:11:11 04.01.2024

10:03:30 03.01.2024

Вітаємо

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 12 листопада по 17 грудня 2023 року згідно з графіком Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації проводився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

16:32:32 27.12.2023

«Ми вчимося один в одного і ростемо разом» Збір лідерів учнівського самоврядування

20 грудня в актовій залі відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради зібралася активна молодь закладів загальної середньої освіти Антонінської громади на засідання лідерів учнівського самоврядування Антонінської СТГ «Ми вчимося один в одного і ростемо разом».

15:16:23 22.12.2023