Дата: 03.01.2024 10:03

Протягом листопада – грудня 2023 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний конкурс історичних дослідницьких проєктів «Жива історія» на тему: «Козацькому роду нема переводу, нема рівні козакам, що йдуть за свободу: минуле та сучасність».

Конкурс проводився у чотирьох номінаціях: «Медіажиттєпис», «Цікаві історичні факти…», «Відеоробота», «Наукова стаття», «Усна історія».

28 грудня на базі центру відбувся  ІІ (очний) етап обласного конкурсу історичних дослідницьких проєктів «Жива історія».

Переможцями та призерами конкурсу стали:

Номінація «Медіажиттєпис»

ЯНЮК

Артем Вячеславович

- здобувач освіти 9 класу Терешківського ліцею Антонінської селищної ради

Номінація «Цікаві історичні факти…»

ПОПЛАВСЬКА

Вікторія Іванівна

- здобувач освіти 10 класу Антонінського ліцею Антонінської селищної ради

БОЙКО

Андрій Олександрович

- вихованець Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва Антонінської селищної ради