Виставка дитячих робіт «Зимова феєрія»

В Україні розпочався цикл різдвяно-новорічних свят. Починаючи з цього року, українці відзначають їх за новоюліанським календарем: святковий період почався 18 листопада на Романа та закінчиться на Водохреща – 6 січня. Також вперше День Святого Миколая припало на 6 грудня.

10:20:24 12.12.2023

Вітаємо

18 листопада 2023 року був проведений регіональний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка.

15:31:58 01.12.2023

Вітаємо

08 листопада 2023 року було проведено ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

11:23:17 01.12.2023

Вітаємо

З метою виявлення, розвитку обдарованих учнів, залучення їх до науково-дослідницької, наукової, проєктної, конструкторської, винахідницької та пошукової діяльності протягом вересня – листопада 2023 року  Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді був проведений обласний конкурс наукових проєктів «Молодіжна наукова ліга Хмельниччини: сучасний дискурс».

15:57:03 30.11.2023

ВІТАЄМО

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції та готовності бути захисником України з 05 жовтня по 05 листопада 2023 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді був проведений І обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд). За результатами засідання обласного журі вітаємо у старшій віковій групі за зайняте ІІІ місце Аліну ГЕРАСИМЧУК, здобувачку освіти 9- Б класу Антонінського ліцею (керівник-консультант І.М. Глушенюк)

16:23:41 28.11.2023

Для забезпечення безперебійного живлення електроенергії закуплено генератори для освітніх закладів громади

Через терористичні обстріли енергетичної інфраструктури країна-терорист росія намагається шантажувати Україну і звичайних українців відсутністю світла, тепла і води. Поки наші Захисники і Захисниці відбивають ворожі атаки, ми намагаємося попіклуватися про всебічний гармонійний розвиток підростаючого покоління – тих, хто рухатиметься у напрямку демократичного європейського майбутнього України.

16:06:48 28.11.2023

Вітаємо

З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення математики, залучення та заохочення здобувачів освіти до проєктної та науково-дослідницької діяльності серед учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді протягом вересня – жовтня 2023 року був проведений обласний конкурс дослідницьких проєктів «Цікава математика». ВІТАЄМО ЮРЧУК Руслану, ученицю 8 класу Великоорлинської гімназії (керівник ЗАВОДОВСЬКА І.Г.), яка зайняла ІІ місце у конкурсі в номінації «Математика цікавих чисел/Життя математичних констант» з проєктною роботою «Ріст рослин та його взаємозв’язок із числами Фібоначчі».

15:57:42 24.10.2023

Вітаємо

З 10 по 21 вересня  2023 року з метою підвищення художньої майстерності гуртківців та ролі фотоаматорства у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління проведено І етап заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської СТГ.

10:31:41 17.10.2023