Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Вітаємо

Дата: 01.12.2023 11:23
Кількість переглядів: 73

08 листопада 2023 року було проведено ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

У регіональному етапі конкурсу взяли участь 45 учнів 3-11 класів із закладів загальної середньої освіти Антонінської селищної ради.

          Високий рівень підготовки до Конкурсу з української мови виявили учні 3-11-х класів Антонінського, Кременчуківського, Федорівського ліцеїв.

Вітаємо переможців та призерів Конкурсу, учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти громади:

3 клас

І місце – Франчук Емілія, Антонінський ліцей (вчитель Синюк Л.А.);

ІІ місце – Лавренчук Тарас, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Фагат М.В.);

ІІІ місце –  Гончаренко Вікторія, Федорівський ліцей (вчитель Петрівська О.В.);

4 клас

І місце – Цюцюр Марія, Федорівський ліцей (вчитель Іващишина О.М.);

ІІ місце – Петричук Христина, Антонінський ліцей (вчитель Шевчук О.П);

                  Кузьмінчук Ірина, Федорівський ліцей (вчитель Іващишина О.М.)

ІІІ місце – Загребенюк Поліна, Великоорлинська гімназія (вчитель Луцюк О.В.);

5 клас

І місце – Шевчук Анна, Великоорлинська гімназія (вчитель Сторожук В.Д.);

                Загоруйко Анна, Кременчуківський ліцей (вчитель Сільвеструк Л.В.);

ІІ місце – Васільцов Роман, Федорівський ліцей (вчитель Михальчук М.Г.);

ІІІ місце – Васьковська Дана, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Мартинюк Н.М.);

6 клас

І місце – Томашук Софія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Лукіянчук С.А.);

ІІ місце – Гринюк Єлизавета, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Лукіянчук С.А.);

ІІІ місце – Марчишина Мирослава, Антонінський ліцей (вчитель Бакутова А.В.);

7 клас

І місце – Бондар Вероніка, Кременчуківський ліцей (вчитель Сільвеструк Л.В.);

ІІ місце – Пономаренко Роман, Антонінський ліцей (вчитель Глушенюк І.М.);

8 клас

І місце – Пашталян Владислав, Федорівський ліцей (вчитель Михальчук М.Г.);

ІІ місце – Барнацька Людмила, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Левчук Н.А.);

ІІІ місце – Криворучко Вікторія, Антонінський ліцей (вчитель Герасимчук Н.Е.);

9 клас

І місце – Герасимчук Аліна, Антонінський ліцей (вчитель Глушенюк І.М.);

ІІ місце – Стринадкін Валентин, Кременчуківський ліцей (вчитель Сільвеструк Л.В.);

ІІІ місце – Барнацька Марина, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Лукіянчук С.А.);

10 клас

І місце – Франчук Тетяна, Антонінський ліцей (вчитель Гиляка Л.М.);

ІІ місце – Лавренчук Денис, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Джигун Л.О.);

ІІІ місце – Гуловська Вікторія, Кременчуківський ліцей (вчитель Сільвеструк Л.В.);                  

11 клас

І місце – Мальчевська Анна, Кременчуківський ліцей (вчитель Сільвеструк Л.В.);                  

ІІ місце – Ленюк Іванна, Антонінський ліцей (вчитель Гиляка Л.М.);

ІІІ місце – Нестеренко Катерина, Федорівський ліцей (вчитель Киричук О.В.).                  

Вітаємо!!! – Управління освіти ММР


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора