Дата: 01.12.2023 15:31

18 листопада 2023 року був проведений регіональний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка.

У регіональному етапі конкурсу взяли участь 17 учнів 5-11 класів із закладів загальної середньої освіти Антонінської селищної територіальної громади.

Високий рівень підготовки до мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка виявили учні 5-11-х класів Антонінського, Кременчуківського ліцеїв, Корчівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вітаємо переможців та призерів Конкурсу, учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти громади:

5 клас

І місце – Шевчук Анну, Великоорлинська гімназія (вчитель Сторожук В.Д.)

ІІ місце – Мироненко Наталію, Кременчуківський ліцей (вчитель Сільвеструк Л.В.)

6 клас

ІІІ місце – Гринюк Єлизавету, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Лукіянчук С.А.)

7 клас

І місце – Демідову Анастасію, Терешківський ліцей (вчитель Марчишина А.О.)

ІІ місце – Бондар Вероніку, Кременчуківський ліцей (вчитель Сільвеструк Л.В.)

9 клас

І місце – Кононюк Христину, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Мартинюк Н.М.)

ІІ місце – Сивець Ірину, Антонінський ліцей (вчитель Сидорук Т.В.)

ІІІ місце – Герасимчук Аліну, Антонінський ліцей (вчитель Глушенюк І.М.)

Куян Олександру, Великоорлинська гімназія (вчитель Козацька М.І.)

10 клас

ІІ місце – Лавренчук Денис, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Джигун Л.В.)

ІІІ місце – Коломієць Тарас, Антонінський ліцей (вчитель Гиляка Л.М.)

Гуловську Вікторію, Кременчуківський ліцей (вчитель Сільвеструк Л.В.)

11 клас

ІІ місце – Ленюк Іванну, Антонінський ліцей (вчитель Гиляка Л.М.)

ІІІ місцеСаковську Іванну, Кременчуківський ліцей (вчитель Сільвеструк Л.В.)

Вітаємо із захистом докторської дисертації! - Факультет соціології і права  КПІ ім. Ігоря Сікорського