Вітаємо хранителів та відроджувачів національних традицій українців з перемогою у конкурсі

Дата: 15.01.2024 13:51

Фагата Івана Юрійовича з онуком Фагатом Ярославом Андрійовичем, які відроджують пам’ять традиційного українського символу – виготовлення дідуха. За успішно пройдений ІІ Всеукраїнський багатожанровий патріотичний конкурс «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА»  та здобуте І місце.

Киричук Анастасію, майстриню за виготовлення  доріжок на ткацькому верстаті та Драчук Галину, виконавицю старовиних соціально-побутових пісень свого регіону. За успішно пройдений ІІ Всеукраїнський багатожанровий патріотичний конкурс «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА»  зайняте І місце. Вітаємо жительок  села Корчівка і дякуємо за збереження традицій національної культурної спадщини свого населеного пункту.