Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Вітаємо

Дата: 27.12.2023 16:32
Кількість переглядів: 105

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 12 листопада по 17 грудня 2023 року згідно з графіком Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації проводився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Усього в регіональних предметних олімпіадах взяли участь 118 учнів, Призерами регіональних олімпіад стали 87 учнів.

Вітаємо переможців та призерів:

українська мови та література

7 клас

І місце – Бондар Вероніка, Кременчуківський ліцей (учитель Сільвеструк Л.В.)

ІІ місце – Соловійчук Олександра, Великоорлинська гімназія (учитель Сторожук В.Д.)

ІІІ місце – Демідова Анастасія, Терешківський ліцей (учитель Марчишина А.О.)

8 клас

І місце – Пашталян Владислав, Федорівський ліцей (учитель Михальчук М.Г.)

ІІ місце – Савіцький Богдан, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Фагат Н.І.)

ІІІ місце – Ящук Артем, Антонінський ліцей (учитель Бакутова А.В.)

9 клас

І місце – Киричук Анна, Федорівський ліцей (учитель Киричук О.В.)

ІІ місце – Герасимчук Аліна, Антонінський ліцей (учитель Глушенюк І.М.)

ІІІ місце – Янюк Артем, Терешківський ліцей (учитель Марчишина А.О.)

10 клас

І місце – Коломієць Тарас, Антонінський ліцей (учитель Гиляка Л.М.)

ІІ місце – Кононюк Андрій, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Джигун Л.О.)

ІІІ місце – Куклінська Анастасія, Кременчуківський ліцей (учитель Сільвеструк Л.В.)

11 клас

І місце – Ленюк Іванна, Антонінський ліцей (учитель Гиляка Л.М.)

ІІ місце – Ліщук Анастасія, Федорівський ліцей (учитель Киричук О.В.)

ІІІ місце – Мальчевська Анна, Кременчуківський ліцей (учитель Сільвеструк Л.В.)

 

англійська мова

8 клас

ІІІ місце – Лосев Арсеній, Терешківський ліцей (учитель Герасимчук В.І.)

                 Юрчук Руслана, Великоорлинська гімназія (учитель Мусатюк М.О.)

9 клас

ІІ місце – Надолинська Іванна, Терешківський ліцей (учитель Герасимчук В.І.)

                   Сивець Ірина, Антонінський ліцей (учитель Луцюк В.Й.)

10 клас

І місце – Коломієць Тарас, Антонінський ліцей (учитель Яцюк Я.А.)

ІІІ місце – Смотрук Нестор, Антонінський ліцей (учитель Луцюк В.Й.)

11 клас

І місце – Мальчевська Анна, Кременчуківський ліцей (учитель Прощук Т.М.)

 

німецька мова

8 клас

І місце – Пашталян Владислав, Федорівський ліцей (учитель Васільцова О.М.)

                   Криворучко Вікторія, Антонінський ліцей (учитель Яцюк Я.А.)

9 клас

ІІІ місце – Яремчук Вікторія, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лукіянчук С.А.)

                 Барнацька Марина, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лукіянчук С.А.)

10 клас

ІІ місце – Коваль Ілона, Федорівський ліцей (учитель Васільцова О.М.)

 

 математика

6 клас

І місце – Урбанський Юрій, Федорівський ліцей (учитель Іващишина О.М.)

ІІ місце – Конусь Каміла, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Панасюк Н.О.)

7 клас

ІІІ місце – Бойко Андрій, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Шкраблюк В.П.)

                    Лашко Марія,  Великоорлинська гімназія(учитель Заводовська І.Г.)

8 клас

ІІІ місце – Антонюк Данило,  Великоорлинська гімназія(учитель Заводовська І.Г.)

9 клас

ІІ місце – Янюк Артем, Терешківський ліцей (учитель Янюк В.О.)

ІІІ місце – Лижнюк Данило, Федорівський ліцей (учитель Чемерис Л.М.)

10 клас

ІІІ місце – Коломієць Тарас, Антонінський ліцей (учитель Молодницька Л.П.)

11 клас

ІІ місце – Присяжнюк Микола, Федорівський ліцей (учитель Чемерис Л.М.)

 

інформаційні технології

8 клас

ІІІ місце – Бакутов Станіслав, Антонінський ліцей (учитель Козютинська Н.Ю.)

9 клас

ІІІ місце – Куян Олександра, Великоорлинська гімназія (учитель Кондратюк А.М.)

11 клас

ІІ місце – Скопюк Владислав, Антонінський ліцей (учитель Скопюк С.А.)

 

історія

8 клас

ІІ місце – Криворучко Вікторія, Антонінський ліцей (учитель Рабченюк

В.М.)

9 клас

ІІ місце – Глушенюк Андрій, Антонінський ліцей (учитель Рабченюк В.М.)

                  Янюк Артем, Терешківський ліцей (учитель Жарчинська Л.М.)

ІІІ місце – Сидорчук Денис, Великоорлинська гімназія (учитель Юрчук В.С.)

                   Присяжнюк Ярослав, Федорівський ліцей (учитель Присяжнюк В.Ю.)

10 клас

ІІ місце – Франчук Тетяна, Антонінський ліцей (учитель Рабченюк В.М.)

ІІІ місце – Поплавська Вікторія, Антонінський ліцей (учитель Клюз І.О)

11 клас

І місце – Скопюк Владислав, Антонінський ліцей (учитель Рабченюк В.М.)

ІІІ місце – Мальчевська Анна, Кременчуківський ліцей (учитель Синиця В.І.)

                  Габельчук Євгеній, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Марценюк А.В.)

                  Іванчук Олег, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Марценюк А.В.)

 

хімія

7 клас

ІІ місце – Костюк Аліна, Федорівський ліцей (учитель Горбачук О.П..)

                 Соловійчук Олександра, Великоорлинська гімназія (учитель Мироненко М.М.)

 ІІІ місце – Демідова Анастасія, Терешківський ліцей (учитель Гайденко В.А.)

8 клас

ІІІ місце – Савіцький Богдан, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Марценюк С.М.)

9 клас

ІІІ місце – Глушенюк Андрій, Антонінський ліцей (учитель Данилюк Г.В.)

                  Куян Олександра, Великоорлинська гімназія (учитель Мироненко М.М.)

 

біологія

8 клас

І місце – Кливак Валерія, Великоорлинська гімназія (учитель Мироненко М.М.)

ІІ місце – Пашталян Владислав, Федорівський ліцей (учитель Горбачук О.П.)

ІІІ місце – Гордилюк Ангеліна, Антонінський ліцей (учитель Гордилюк Ю.М.)

9 клас

ІІ місце – Сидорчук Денис, Великоорлинська гімназія (учитель Мироненко М.М.)

ІІІ місце – Янюк Артем, Терешківський ліцей (учитель Бєлоносова Т.О.)

10 клас

ІІІ місце – Фагат Ярослав, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Семенюк Н.М.)

11 клас

ІІ місце – Габельчук Євген, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Козачук С.І.)

ІІІ місце – Нікітюк Анна, Антонінський ліцей (учитель Кузнецова Г.Є.)

 

географія

8 клас

ІІ місце – Кливак Валерія, Великоорлинська гімназія (учитель Кондратюк

А.М.)

ІІІ місце – Криворучко Вікторія, Антонінський ліцей (учитель Кузнецов

В.Є.)

9 клас

ІІ місце – Глушенюк Андрій, Антонінський ліцей (учитель Кузнецов В.Є.)

                 Барнацька Марина, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лисюк

 Л.С.)

ІІІ місце – Лижнюк Данило, Федорівський ліцей (учитель Романюк А.П.)

                   Сидорчук Денис, Великоорлинська гімназія (учитель Кондратюк

А.М.)

                  Дмитревич Богдана, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лисюк

Л.С.)

                 Кононюк Христина, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Семенюк

Н.М.)

                 Рівна Анастасія, Антонінський ліцей (учитель Кузнецов В.Є.)

10 клас

ІІ місце – Коваль Ілона, Федорівський ліцей (учитель Мазур Л.Д.)

ІІІ місце – Капустинський Богдан, Антонінський ліцей (учитель Кузнецов

В.Є.)

                   Повар Назарій, Антонінський ліцей (учитель Кузнецов В.Є.)

11 клас

ІІ місце – Бориславська Ірина, Кременчуківський ліцей (учитель Мироненко В.О.)

ІІІ місце – Скопюк Владислав, Антонінський ліцей (учитель Кузнецов В.Є.)

                   Габельчук Євгеній, Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Лисюк Л.С.)

 

технології

9 клас – технічні види праці

ІІ місце – Янюк Артем, Терешківський ліцей (учитель Гайденко В.А.)

ІІІ місце – Кравець Назар, Антонінський ліцей (учитель Ковальчук М.І.)

9 клас – обслуговуючі види праці

І місце – Кливак Наталія, Великоорлинська гімназія (учитель Люля О.Ю.)

10 клас – технічні види праці

ІІ місце – Фагат Ярослав, Корчівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Фагат А.І.)

10 клас – обслуговуючі види праці

І місце – Дячук Ольга, Антонінський ліцей (учитель Карвацька А.А.)

 

правознавство

9 клас

ІІ місце – Глушенюк Андрій, Антонінський ліцей (учитель Рабченюк В.М.)

                 Янюк Артем, Терешківський ліцей (учитель Жарчинська Л.М.)

                 Сидорчук Денис, Великоорлинська гімназія (учитель Юрчук В.С.)

Вітаємо з успішним захистом дисертації! — Університет «КРОК»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора