Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Служба у справах дітей Антонінської селищної ради

Правила поведінки на воді

Шановні батьки Діти повинні купатися обов’язково під наглядом дорослих, вчитися плавати під керівництвом інструктора або батьків. Батьки несуть відповідальність за дітей. За неналежний догляд за дітьми можна отримати штраф або й кримінальну відповідальність. Дорогі діти Не купайтеся і не пірнайте у незнайомих місцях, слід обережно поводитися на надувних матрацах та іграшках, не слід купатися в холодній воді, наодинці, не стрибайте головою вниз в місцях, глибина яких Вам не відома. Не забувайте, що вода несе не тільки радість, а й небезпеку  

12:02:42 20.07.2021

Рейд "Безпека на воді"

Начальником та спеціалістом служби у справах дітей Антонінської селищної ради були перевірені зони відпочинку біля водойм, у ході рейду «Безпека на воді». Під час перевірки був виявлений факт перебування на водоймах малолітніх дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. З дітьми були проведені бесіди щодо правил поведінки на воді. Безпека на воді дітей повинна в першу чергу створюватись саме батьками, так як тільки вони несуть повну відповідальність за здоров’я і життя їхньої дитини. Дітей було направлено додому, а з батьками було проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

11:59:11 20.07.2021

19.07.2021р. візит у родину, яка перебуває на обліку, як така, що опинилась в складних життєвих обставинах.

19.07.2021р. працівниками служби у справах дітей Антонінської селищної ради здійснений візит у родину, яка перебуває на обліку, як така, що опинилась в складних життєвих обставинах з метою обстеження умов проживання, де неповнолітня дочка стала матір'ю. Встановлено, що сім'я дотрималася усіх рекомендацій та відреагувала на зауваження працівників служби у справах дітей, зробивши капітальний ремонт у кімнаті, де в даний час проживає неповнолітня мати з новонародженою дитиною. Малюк забезпечений дитячою молочною сумішшю, необхідним одягом, засобами для особистої гігієни, охайним місцем для сну. Радує те, що сім'я швидко відреагувала на зауваження, які їм були зроблені раніше. Продовжуємо працювати.

14:28:41 19.07.2021

Засідання комісії з використання у 2021 році субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

14 липня 2021 року селищний голова Антонінської селищної ради Анатолій Оцалюк провів засідання комісії з використання у 2021 році субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. На порядок денний виносилось три питання. Комісія за результатами аналізу наявної інформації затвердила загальний список дітей та осіб які перебувають на квартирному обліку при виконкомі для його подальшого направлення до регіональної комісії, визначила потреби обсягу державної субвенції на придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

11:51:25 14.07.2021

07.07.2021 р. виїзд з метою обстеження умов проживання сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

07.07.2021 р. працівниками служби у справах дітейАнтонінської селищної ради та дільничними офіцерами поліції було здійсненно виїзд з метою обстеження умов проживання сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. За результатами обстеження з’ясовано, що батьки створили умови проживання, однак санітарно-гігієнічні умови потребують покращення. В ході відвідування сімей було надано ряд консультацій щодо належного виконання батьківських обов’язків. За результами обстеження складено відповідні акти, надано низку консультацій.      

14:23:43 07.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора