Рейд "Безпека на воді"
Дата: 20.07.2021 11:59
Кількість переглядів: 206
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04407342/a839cc5cd8ccc85841231718ce1f2f75.jpeg)
Під час перевірки був виявлений факт перебування на водоймах малолітніх дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
З дітьми були проведені бесіди щодо правил поведінки на воді.
Безпека на воді дітей повинна в першу чергу створюватись саме батьками, так як тільки вони несуть повну відповідальність за здоров’я і життя їхньої дитини.
Дітей було направлено додому, а з батьками було проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.