19.07.2021р. візит у родину, яка перебуває на обліку, як така, що опинилась в складних життєвих обставинах.

Дата: 19.07.2021 14:28

Фото без опису19.07.2021р. працівниками служби у справах дітей Антонінської селищної ради здійснений візит у родину, яка перебуває на обліку, як така, що опинилась в складних життєвих обставинах з метою обстеження умов проживання, де неповнолітня дочка стала матір'ю. Встановлено, що сім'я дотрималася усіх рекомендацій та відреагувала на зауваження працівників служби у справах дітей, зробивши капітальний ремонт у кімнаті, де в даний час проживає неповнолітня мати з новонародженою дитиною. Малюк забезпечений дитячою молочною сумішшю, необхідним одягом, засобами для особистої гігієни, охайним місцем для сну. Радує те, що сім'я швидко відреагувала на зауваження, які їм були зроблені раніше. Продовжуємо працювати.