VI національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії - 2018»

Дата: 26.02.2018 15:40

З 11 грудня 2017 року по 11 лютого 2018 року проходив VI національний конкурс дитячого малюнка « Автомобіль твоєї мрії – 2018». Організатор конкурсу – підприємтсво з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна». Учасниками конкурсу могли бути всі бажаючі учні, віком до 15 років.

Учні Антонінської дитячої музичної школи (клас «декоративно-прикладного мистецтва» Шмайлюк А.В.) також із задоволенням прийняли участь у конкурсі. Свої роботи представили: Мартинюк І., Слободянюк М., Панчук О., Ляшук А., Власова А., Іванів Р., Бартошук О., Шумовецький Є., Шмайлюк Я.

Всіх учасників конкурсу організатори нагородили пам’ятними подарунками ( міні-наборами для малювання та тематичними наклейками).Фото без опису