Відкритий конкурс мистецтв «Різдвяна зірка»

Дата: 29.01.2018 15:53

2 січня 2018 року в м. Хмельницькому пройшов відкритий конкурс мистецтв "Різдвяна зірка". Наші учні також залюбки прийняли участь у ньому та зуміли проявити свої таланти. Франчук Тетяна отримала диплом за зайняте I місце в номінації «інструментальна музика, скрипка» ( викладач Ковальчук Ю.В.), Лещинський Мирослав отримав диплом за зайняте III місце в номінації « інструментальна музика, гітара»  ( викладач Бартошук В.В.), вокальна група «Краплинки» також зайняли III місце в номінації « вокальні ансамблі» ( викладач Кондратюк К.О.). Інші учасники, а саме: Гудзенко Аліна, Войтюк Вікторія, Кирилова Олександра та Олійник Інна були нагороджені дипломами за яскравий виступ та розвиток сценічного мистецтва.