Спортивні змагання з легкої атлетики та «Козацький гарт»

Дата: 14.05.2018 14:00

З метою залучення учнів до занять спортом, прищеплення навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та виявлення спортивно обдарованих дітей 04 травня 2018 року на базі Антонінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. було проведено районні змагання з легкої атлетики та фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт». У турнірі взяли участь команди 6 закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ.

Відповідно до Регламенту проведення, програма складалася з таких видів: стрибки в довжину з розбігу (юнаки, дівчата), штовхання ядра (юнаки), біг 100 м, 400 м, 800 м (юнаки, дівчата), човниковий біг 4 х 9 м, стрибок у довжину з місця (хлопці, дівчата ), стрибки через скакалку протягом 30 сек. (дівчата), перетягування каната (хлопці).

Спортивні випробування вимагали від учасників високого рівня розвитку не тільки фізичних, морально-вольових, а й інтелектуальних якостей, адже  на учнів чекав конкурс знавців історії українського козацтва:  «Тільки тим історія належить, Хто за неї бореться й живе…”;

За підсумками змаганнях «Козацький гарт» статус найсильніших виборола збірна Антонінської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (учитель Мисько А.М.), друге місце  посіла команда Закриницької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. (учитель Петлюк Р.М.), третє місце Великоорлинська загальноосвітньої школи І-ІІ ст. (учитель Люля О.Ю.).

У загальному підсумку змагань з легкої атлетики перше місце здобула команда Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст.., (учитель Іванчук В.М.),  друге – Антонінська ЗОШ І-ІІІ ст., (учитель Мисько А.М.), третє – Криворудківська ЗОШ І-ІІ ст.. (учитель Мельник В.В.),

Змагання пройшли в теплій, дружній атмосфері, на позитивному емоційному фоні, а юні спортсмени показали пристойні результати для свого віку.