Дата: 19.12.2018 11:56

З 11 по 18 грудня в Антонінській ОТГ проходив І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. На розгляд журі було представлено 2 роботи у секціях «Психологія» та «Фольклористика». У рамках Конкурсу проведено заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін (написання контрольних робіт) та захист робіт конкурсантами.  На оцінюванні навчальних досягнень учнів-членів МАН із базових дисциплін були присутні  Г.Гончарук, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, М.Гаєвська, заступник директора   Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Муляр О.Г., методист Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Результати Конкурсу:

І місце – Главацька Вікторія, учениця 11 класу Антонінського ліцею (керівник Сіркізюк Т.М.), за роботу «Дослідження особливостей творчого мислення здобувачів освіти: гендерний аспект»

ІІІ місце – Слободенюк Марина, учениця 11 класу Терешківського ліцею (керівник Антощук Л.В.), за роботу «Найпоширеніші імена на Красилівщині, родинні свята та обряди»