Конкурсна комісія обрала директора «Музею Потоцьких»

Дата: 27.03.2019 09:44

22 березня 2019 року у відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради відбулося третє засідання конкурсної комісії з обрання директора «Музею Потоцьких».

Олександра Миколів, єдиний претендент на посаду директора музею, представила свою презентацію «Програма розвитку «Музею Потоцьких» на 2019–2024 рр.» та маршрут оглядової екскурсії колишніми володіннями Потоцьких.

У своїй доповіді зазначила, що велику роль надаватиме новим формам популяризації музею та селища, у планах має науково-освітні, пізнавальні проекти та квести з молоддю, туристами, поціновувачами історії.

Після обговорення, конкурсна комісія одноголосно обрали Олександру Миколів на посаду директора «Музею Потоцьких» на контрактній основі з 1 квітня 2019 року.