Семінар-практикум організаторів виховної роботи на базі Терешківського ліцею

Дата: 08.04.2019 15:57

2 квітня на базі Терешківського ліцею відбувся семінар-практикум організаторів виховної роботи на тему «Учнівське самоврядування як спосіб організації життя колективу». Під час семінару заслухали директора ліцею Н. Жарчинську, яка презентувала його роботу, виступила методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Л. Рибачук з питанням «Учнівське самоврядування як основний чинник формування суб’єкта демократичного суспільства».

У практичній частині учасники семінару разом з органами учнівського самоврядування взяли участь у занятті з елементами тренінгу (навчання шкільного активу) «Тімбілдінг. Вчимося планувати роботу класу», яке провела педагог-організатор Терешківського ліцею Ящук О.В. У ході заняття було організовано роботу учнівського самоврядування в системі співпраці учитель-учень. Відтак, побачили нові підходи та форми роботи шкільного активу Терешківського ліцею, які варті запозичень.