Стартувала оздоровча компанія 2019

Дата: 11.06.2019 10:44

Фото без описуАнтонінська селищна рада доводить до відома громади про можливість оздоровити дітей віком від 7 до 18 років у ДПУ «Молода гвардія » та ДМЦ «Артек».

Відповідно до наказу Мінсоцполітики  № 938 від 27.06.2018 р. затверджено перелік категорій дітей, які  мають право скористатися путівками:

з частковою оплатою 20% вартості путівки (за рахунок коштів батьків або осіб, які їх заміняють, чи інших джерел, які не заборонені  законодавством:

- діти  осіб визначених  учасниками  бойових дій;

- діти, які перебувають на диспансерному обліку;

- члени дитячих творчих колективів і спортивних команд;

- талановиті та обдаровані діти;

із частковою оплатою в розмірі 30 % вартості путівки:

- діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;

- члени дитячих творчих та спортивних колективів  обласних конкурсів та фестивалів;

із частковою оплатою в розмірі 50 % вартості:

• відмінники навчання
  • лідери дитячих громадських організацій;
  • талановиті та обдаровані діти, переможці районних конкурсів, фестивалів та олімпіад.

Оздоровлення в УДЦ «Молода гвардія» з частковою оплатою:

у розмірі 20 відсотків від вартості  путівки - 1894,20 грн;

за путівку з частковою оплатою у розмірі 30 відсотків від вартості путівки- 2841,30

за путівку з частковою оплатою у розмірі 50 відсотків від вартості путівки - 4735,50 грн.

Оздоровлення у МДЦ «Артек»

Часткова оплата путівок за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють або інших джерел, не заборонених законодавством), при тривалості зміни 21 день становить:

- за путівку з частковою оплатою у розмірі 20% від вартості  путівки - 2100,84грн

- за путівку,з частковою оплатою у розмірі 30 % від вартості путівки - 3151,26 грн

- за путівку ,з частковою оплатою у розмірі 50 % від вартості путівки - 5252,10 грн.

Також доступна мережа дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Хмельницької області, які працюють  у 2019 році.

З метою зменшення фінансового навантаження на сімейні бюджети членів профспілки працівників  державних установ  України встановлено розмір часткової доплати вартості путівки у розмірі 1500,00 гривень на одну дитину за рахунок коштів обласної організації Профспілки членів Профспілки, діти яких будуть оздоровлюватися у позаміських дитячих оздоровчих таборах області.

За більш детальною інформацією звертайтеся в селищну раду та за телефонами:

робочий   5-12-67;

мобільний    0980063214