Екскурсія до ВХПУ смт Гриців

Дата: 18.04.2019 15:19

18 квітня 2019 року вчителям трудового навчання, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, керівникам гуртків художньо-естетичного напряму було організовано екскурсію до ВХПУ смт Гриців, де вони мали можливість ознайомитися з роботами вчителів та учнів, перейняти досвід та знання, техніку виконання та розширити свій творчий потенціал, смаки та вподобання.

Директор ВХПУ Н. Демчук провела оглядову екскурсію територією закладу, у ході якої дізналися, що училище є архітектурною пам’яткою  (маєток Грохольських), навколо якої розкинулись парки та ставки; оглянули і облаштовані затишні майстерні та коридори, ознайомилися з системою роботи закладу, побували у виставковому залі, що нагадує Версаль, музейних кімнатах, де зібрано роботи з різних видів мистецтва (вишивання, різьблення по дереву, витинання, декупаж, образотворче мистецтво, художній розпис по склі, дизайн тощо) учнів училища, які довели, що людській фантазії, ідеям та праці немає меж.

Дякуємо директору та усьому креативному, творчому колективу вчителів та учнів закладу!!!