Засідання методичного об’єднання педагогів художньо-естетичного циклу

Дата: 23.08.2019 14:04

22 серпня 2019 року на базі Антонінського ліцею відбулось засідання методичного об’єднання педагогів художньо-естетичного циклу, у роботі якого взяли участь вчителі трудового навчання, мистецтва, образотворчого мистецтва, музики закладів загальної середньої освіти громади.

Методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради ознайомила присутніх із особливостями вивчення художньо-естетичних дисциплін в контексті діяльнісного підходу до навчання у 2019/2020 н.р. Крім того, обговорили інформаційні матеріали та нормативно-правову документацію.

Клюз І.О., вчитель Великосалиської гімназії розповіла колегам про застосування технології формування творчої особистості на уроках художньо-естетичного циклу.

Карвацька А.А., вчитель Антонінського ліцею поділилася досвідом роботи та організувала виставку дитячих робіт.

Зустріч була цікавою та продуктивною, усі присутні отримали інформацію, якою керуватимуться протягом навчального року.Фото без опису