Спортивні змагання «Козацький гарт»

Дата: 17.10.2019 09:29

16 жовтня 2019 року на базі Антонінського ліцею відбулись спортивні змагання «Козацький гарт» між збірними командами учнів закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ, приурочене Дню захисника України та Дню українського козацтва.

У спортивно-масовому заході взяли участь шість команд, кожна з яких продемонструвала гарні результати у п’яти видах змагань.

Фінальним етапом спортивного заходу стало перетягування канату, в якому свою беззаперечну перевагу показала збірна команда Криворудківської гімназії.

За підсумками змагань перемогу отримали команди Антонінського ліцею, Терешківського ліцею та Криворудківської гімназії.

Спортивно-масовий захід  сприяв  згуртуванню  колективу, розвитку  фізичних здібностей, кмітливості та спритності.