Вітаємо учнів Антонінської дитячої музичної школи з перемогою в Міжнародному конкурсі

Дата: 28.10.2019 14:27

27 жовтня 2019 року в місті Кам’янець-Подільський відбувся Міжнародний конкурс мистецтв «Планета талантів». Учні Антонінської дитячої музичної школи стали безпосередніми учасниками конкурсу.  Вони зуміли достойно представити заклад в наступних категоріях: «народний спів» (зразковий фольклорний гурт «Родовід», солістка  - Подоляк Софія, дует у складі Рабченюк Дар’ї та Сивець Ірини),  «естрадний спів» (молодша вокальна група «Краплинки», Коза Юлія) та «інструментальна музика» (Загаєвська Софія, Ярошенко Єлізавета та Юрчук Руслана).

Всі учні показали високий рівень виконавської майстерності, артистизм та власні уміння, які високо були оцінені журі конкурсу. За підсумками Міжнародного конкурсу мистецтв «Планета талантів» зразковий фольклорний гурт «Родовід», молодша вокальна група «Краплинки», Коза Юлія та Юрчук Руслана нагороджені дипломами ІІ ступеня, а Ярошенко Єлізавета, Загаєвська Софія та Подоляк Софія – дипломами ІІІ ступеня.

Також журі конкурсу нагородило викладачів Підберезну Т.В., Войнаровсьокого В.В., Кондратюк Н.Г., Волицьку Є.Ю., Кондратюк К.О. почесними подяками за популяризацію і розвиток дитячої та юнацької творчості, за плідну педагогічну діяльність та підготовку переможців Міжнародного конкурсу мистецтв «Планета талантів».