Мистецька вітальня «Осінь в мистецтві»

Дата: 20.11.2019 15:59

20 листопада 2019 року в Антонінській дитячій музичній школі пройшла мистецька вітальня «Осінь в мистецтві». Всі присутні мали змогу насолодитися звучанням скрипки (у виконанні Войтюк Вікторії та тріо скрипалів), фортепіано (Ярошенко Єлізавета, Юрчук Руслана, Загаєвська Софія та Булківська Софія), гітари (Вальчук Богдан), баяну (Коломієць Тарас), сопілки (Кондратюк Богдан та Франчук Тимофій), вокальних номерів (дуети у складі Криворучко Вікторії та Мисько Ольги, Панасенко Софії та Власюк Крістіни; молодша вокальна група «Краплинки»; середня та молодша групи зразкового фольклорного гурту «Родовід»). Також, викладач Шмайлюк Альона Вікторівна, разом зі своїми учнями, підготувала тематичну виставку малюнків. Ведучою свята була викладач фортепіано Волицька Євгена Юріївна. Дякуємо усім учасникам, батькам та викладачам за гарне свято.