День Гідності та Свободи України

Дата: 21.11.2019 12:15

21 листопада – важлива дата в житті української держави та кожного свідомого українця – День Гідності та Свободи України. У закладах освіти та культури громади були проведені виховні та патріотично-просвітницькі заходи, щоб вшанувати громадянську мужність учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України.

Крім того, з метою належного вшанування подвигу учасників Революції Гідності, а також увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО по релігійним організаціях громади були проведені поминальні молебні.

Загалом відзначення Дня Гідності та Свободи в Антонінській ОТГ відбулося на високій патріотичній ноті, в дусі національної ідеї.