СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ У ВЕЛИКООРЛИНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ

Дата: 17.11.2019 15:34

15 листопада 2019 року у Великоорлинській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти  Антонінської ОТГ на тему «Інтеграція управлінських функцій задля єдності педагогічного колективу з орієнтацією на їхню успішну діяльність». В роботі семінару взяла участь начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Наталія Куян. Директор Юрчук В.С., заступник директора з навчально-виховної роботи Кондратюк А.М. презентували свій заклад, розповіли про організацію освітнього процесу, методичні підходи до організації роботи педагогічного колективу у контексті надання якісних освітніх послуг. Начальник відділу Н.Куян звернула увагу учасників семінару на управлінську компетентність сучасного керівника закладу освіти, методист відділу Н.Герасимчук у своєму виступі розповіла про розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти та про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році. У практичній частині семінару присутні відвідали уроки математики у 1 класі клас (Богуславська Н.О.), геометрії у 8 класі (Заводовська І.Г.), основ здоров’я у 5 класі (Мироненко М.М.) та англійської мови у 7 класі (Мусатюк  М.О.). Упродовж семінару директори обговорили актуальні проблеми організації освітнього процесу в закладах освіти, обмінялися досвідом роботи з теми семінару.