ЗУСТРІЧ В АНТОНІНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 21.11.2019 15:52

Вчителі предметів природничо-математичного циклу закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ зустрілися 20 листопада 2019 року в Антонінському ліцеї на семінарі-практикумі «Методичний супровід вивчення предметів природничо-математичного циклу в умовах трансформації освітнього процесу». Після презентації закладу, яку провела директорка ліцею Кузнецова Г.Є., заступник директора з навчально-виховної роботи Синюк В.А. акцентував увагу присутніх педагогів на чинниках професійного розвитку сучасного вчителя. Учасники семінару продовжили свою роботу  у математичній та природничій майстерках, де вчителі закладу ділились досвідом з означених проблем.

Математична майстерка:

1. Оригамі – оригінальний спосіб розвязування геометричних задач (вчитель математики Молодницька Л.П.)
  2. Медіасервіси на уроках природничо-математичного циклу (вчитель інформатики Скопюк С.А.)
  3. Фізичний експеримент як засіб формування предметних компетентностей на уроках фізики (вчитель фізики Рожик Т.І.)

Природнича майстерка:

1. Методичні поліваріанти при викладанні географії (вчитель географії Кузнецов В.Є.)
  2. Комбінування елементів різних методик при викладанні біології (вчитель біології Кузнецова Г.Є.)
  3. Формування компетентного учня засобами проектної, експериментальної і пошукової діяльності на уроках хімії (вчитель хімії Данилюк Г.В.)

Зустріч пройшла у теплій, творчій атмосфері, яка сприяла обміну досвідом та популяризації педагогічних здобутків педагогів Антонінського ліцею.