Практичний семінар «Створення моделі сучасного виховного простору в контексті реалізації програми «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» у поступі до цінностей»

Дата: 11.12.2019 10:41

Сучасна українська школа докорінно переосмислює всю систему виховання, оновлює зміст, форми і методи духовного становлення особистості на основі гуманізації життєдіяльності учня, створює умови для самореалізації у різних видах творчої діяльності.

Отож, 10 грудня на базі Антонінського ліцею  відбувся практичний семінар заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, голів методоб’єднань класних керівників та інспекторів з охорони дитинства на тему: «Створення моделі сучасного виховного простору в контексті реалізації програми «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» у поступі до цінностей».

Радо зустріли учасників семінару адміністрація навчального закладу.

Методист Лілія Рибачук надала методичні рекомендації щодо організації виховної роботи в закладах освіти громади.

Марина Пилипюк, заступник директора з навчально-виховної роботи, презентувала виховну систему закладу.

Програма семінару була досить насиченою практичною роботою.

Надія Война, педагог-організатор Антонінського ліцею провела творчу роботу з учасниками семінару «Формування іміджу сучасного педагога-організатора засобами інформаційно-комунікаційних технологій».

Лідер та секретар учнівського самоврядування Антонінського ліцею презентували  роботу учнівського самоврядування.

Практичний психолог Тетяна Сіркізюк надала поради на тему «Емоційний інтелект як складова іміджу сучасного педагога».

У ході семінару учасники взяли участь у флешмобі – створення креативних фото та майстер-класі «Життя – найвища цінність», підготовленими головою методоб’єднання класних керівників Світланою Скопюк та класним керівником 5-го класу Валентиною Рабченюк.

Антонінський ліцей продемонстрував гостинність, творчість та креативність.