Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Через поле, через гай йде Святий Миколай

Дата: 19.12.2019 15:12
Кількість переглядів: 364

В ніч із 18 на 19 січня усі чекають дива. Але найбільше цього дня чекає малеча, адже отримують солодкі подарунки. В Антонінській ОТГ є гарна традиція - щороку дарувати дітям частинку тепла і віри в диво. Отже, в цей день на теригорії нашої громади відбулася ціла низка заходів, присвячена цьому незвичайному  дню.

До маленьких вихованців ЗДО «Ромашка» смт. Антоніни, ЗДО «Сонечко», с.Терешки, ЗДО «Віконечко» с. В.Орлинці; здобувачів освіти Антонінського ліцею, Терешківського ліцею, Великосалиської гімназії, Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ступенів завітали депутат Хмельницької обласної ради Наталія Вишнівська, голова Антонінської селищної ради Наталія Кондратюк, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Наталія Куян та представники компанії «Епіцентр-Агро» від імені Галини Гереги та Олександра Гереги привітали юних мешканців громади та подарували солодощі.

Вихованці Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва привітали із святом учнів 1-4 класів Антонінського ліцею та дошкільнят ЗДО «Ромашка» смт Антоніни.

В приміщенні актового залу Антонінського Будинку творчості відбулося святкове дійство для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. Захід відвідали начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Наталія Куян,  представники головного управління Красилівського сектору ДСНС України  в Хмельницькій області, секретар виконавчого комітету Антонінської селищної ради Тетяна Оліійник та фахівець у справах сімей, дітей та молоді Антонінської селищної ради Юлія Гула. Усі вони привітали дітей та вручили подарунки (одяг, солодощі, настільні ігри). Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора