«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!»

Дата: 22.02.2020 10:05

Фото без опису21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, в приміщенні Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся фестиваль-конкурс читців «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», присвячений 206-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

У заході взяли участь здобувачі освіти із Антонінського та Терешківського ліцеїв, Закриницької, Великосалиської та Криворудківської гімназій та Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ст., Антонінського БТДЮ. Учасники змагалися у двох вікових категоріях: молодші (з 9 до 12 років) та старші (з 13 до 17 років).

Усі присутні доторкнулися до поезії Великого Кобзаря, яка уже понад  сто років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю.

Переможці кожної з вікових категорій будуть представляти громаду в обласному фестивалі читців "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській!"

Щиро дякуємо всім за гарно підготовку та щире слово про великого сина України.

І мене в сімї великій

В сімї вольній, новій,