Антонінська селищна рада Хмельницького району Хмельницької області громада
Хмельницька область, Хмельницький район

СЕМІНАР У ЗАКРИНИЦЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

Дата: 19.02.2020 14:02
Кількість переглядів: 246

18 лютого на базі Закриницької гімназії відбувся семінар-практикум директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ на тему «Формування розвивального освітнього середовища закладу освіти».

Знайомство із закладом розпочалась з щирого привітання гостей учнями гімназії.

У науково-методичному модулі начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Наталія КУЯН вкотре наголосила на важливості розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Наталія ГЕРАСИМЧУК зупинилася на питанні формування розвивального освітнього середовища в закладі.

В практичному модулі всі присутні відвідали уроки  в класах Нової української школи (1 клас – Любицька Т.В., 2 клас – Туркот О.С.) і в середніх класах (5 клас – Чорна О.В., 7 клас – Ісрафілова Ю.С.).

                У підсумковій частині учасники семінару ділилися досвідом роботи з розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти.Фото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора