ЗУСТРІЧ У ТЕРЕШКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 05.03.2020 11:38

4 березня на базі Терешківського ліцею відбувся семінар-практикум вчителів математики закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ на тему «Технології формування математичної компетентності»

Після візитки ліцею, яку презентувала директор Надія ЖАРЧИНСЬКА, методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Наталія ГЕРАСИМЧУК провела тренінгове заняття, де учасники семінару опрацювали критерії оцінювання педагогічної діяльності вчителів, форму спостереження за навчальним заняттям, робили самоаналіз проведених уроків.

Під час семінару-практикуму  відвідали урок математики в 11 класі на тему «Застосування визначеного інтегралу» (вчитель Янюк В.О.) та математичний квест (вчитель Жарчинська Н.Б.).

На закінчення відбувся круглий стіл, де учасники поділилися досвідом роботи із зазначеної теми семінару. Фото без опису