Захід з нагоди 76 річниці визволення смт Антоніни

Дата: 06.03.2020 11:41

5  березня 1944 року, в часи Другої світової війни, рівно 76 років тому селище Антоніни було визволено від фашистських окупантів.

Представники Антонінської селищної ради, відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради, керівники закладів культури селища, учні та вчителі Антонінського ліцею, громадськість разом з головою ветеранської ради Свиридецьким Володимиром Оксентовичем вшанували загиблих воїнів-визволителів біля пам’ятного знаку на честь воїнів-односельчан хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Радість і сльози, біль і надія – все переплелося в одному слові ВИЗВОЛЕННЯ.

Пам'ять… Вона кличе, хвилює, стукає у наші серця. Вона доносить до нас, нащадків тих полум’яних поколінь, імена тих, хто не шкодував своєї крові, хто приніс у жертву найдорожче – життя.

Наш обов’язок бути гідними їхнього подвигу. Усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній та вільній українській землі. Фото без опису