Благодійна допомога медикам

Дата: 16.04.2020 18:51

Сьогодні, в такий нелегкий час боротьби з поширенням COVID-19, медики Антонінської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини отримали благодійну допомогу від «Епіцентр Агро» кластер «Антоніни», що є реальним прикладом співпраці орендарів з громадою.

Керівник агро кластера Розізнаний О.Г.  передав медичним працівникам засоби індивідуального захисту (рукавички, маски, дезінфектори), ковдри, матраци, посуд та все необхідне для облаштування ліжкокомісць.

Присутніми при отриманні допомоги були голова Красилівської РДА Кравчук В.М., Антонінський селищний голова Кондратюк Н.А., головний лікар КНП «Красилівський Центр ПМСД» Ватажук О.М.

Висловлюємо вдячність за підтримку наших медиків та турботу про здоров’я жителів нашої громади.

Загроза поширення вимагає не тільки ефективних дій влади, але й об’єднання зусиль громадськості, медиків, бізнесу та усіх небайдужих громадян.Фото без опису