Відзначення 75-ї річниці Великої Перемоги

Дата: 08.05.2020 08:29

Фото без опису8 й 9 травня відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя мільйонів людей в усьому світі. В умовах карантину запровадженого в державі маємо дотримуватися усіх обмежень, адже нині і в громаді загроза розповсюдження  захворювання на коронарвірус ще не минула. Але ми переконані, що кожен з нас повинен пам’ятати події Другої світової війни, бути вдячним кожному солдату який  пройшов пекло війни, віддав своє життя за перемогу над нацизмом.

У звязку із цим органами влади було прийнято рішення про організоване покладання квітів до меморіального комплексу: пам’ятного знака на честь воїнів-односельчан та братської могили радянських воїнів, представниками органів місцевого самоврядування та закладів культури громади з дотриманням санітарних та протиепідемічних заходів 8 та 9 травня 2020 року.

Організоване покладання квітів до пам’ятників та обелісків відбулось в усіх населених пунктах громади.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!