ЄДНАЄМОСЬ В РУСІ

Дата: 29.05.2020 11:44

З 26 по 28 травня 2020 року у всіх регіонах України проводився регіональний етап Всеукраїнського заходу «ЄДНАЄМОСЬ В РУСІ», який складався з двох частин: челендж та флешмоб.

До Всеукраїнського заходу «ЄДНАЄМОСЬ В РУСІ» долучилася Великоорлинська ЗОШ І-ІІ ступенів Антонінської селищної ради Красилівського району.

За пропаганду здорового способу життя, за популяризацію та подальший розвиток учнівського спорту в Антонінській ОТГ, за чудовий приклад підтримання гарної фізичної форми, незалежно від життєвої ситуації, за організацію та проведення флешмобу синхронно у програмі jamping jacks та челенджу з елементами легкої атлетики Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та відділ освіти, молоді та спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради оголошує ПОДЯКУ:

Володимиру Степановичу ЮРЧУКУ - директору Великоорлинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Антонінської селищної ради Красилівського району;

Олександру Юрійовичу ЛЮЛІ - вчителю фізичної культури Великоорлинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Антонінської селищної ради Красилівського району;

Марині Олександрівні МУСАТЮК - вчителю англійської мови Великоорлинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Антонінської селищної ради Красилівського району;

Аллі Михайлівні КОНДРАТЮК - вчителю інформатики Великоорлинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Антонінської селищної ради Красилівського району.

Окрема подяка школярам - учасникам спортивного заходу:

Євгену ЮРЧУКУ - учню 8 класу Великоорлинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Антонінської селищної ради Красилівського району;

Діані ЛАБУДЬКО - учениці 9 класу Великоорлинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Антонінської селищної ради Красилівського району.

Висловлюємо безмежну подяку всім батькам за терпіння, розуміння, віру в здібності й таланти своїх дітей.

Відео челенджу можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/file/d/1wVmMtyWODKZx4MBWaN2fgBGOlF5dOmFr/view?usp=sharing