ВЕСЕЛІ СТАРТИ

Дата: 29.09.2020 10:53

Протягом вересня відбулись спортивні змагання серед здобувачів освіти Антонінської громади, присвячені Дню фізичної культури і спорту. Участь у змаганнях взяли найспритніші, найсильніші та найспортивніші школярі закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської ОТГ. Змагання були покликані не тільки визначити переможців, а й створити атмосферу свята в грі-змаганні, виховувати любов до фізкультури та спорту, розвивати самостійність, уміння узгоджувати інтереси, долати труднощі, зміцнювати здоров’я, виховувати в учнів почуття дружби, колективізму та взаємовиручки.

Змагання проводились за програмою:

• «Веселі старти» – спортивні естафети з обручами, м’ячами та гімнастичним знаряддям;
  • Силові змагання;
  • міні-футбол.

Змагання допомогли учням продемонструвати свою організованість та вміння долати перешкоди.

У кожній частині змагань судді визначали найсильніші команди.