РОЗШИРЕНА НАРАДА

Дата: 08.12.2020 05:26

7 грудня, в День місцевого самоврядування, відбулась перша розширена нарада для колективу Антонінської селищної ради, в якій взяли участь також представники Відділу освіти, культури, молоді, спорту і туризму, депутатського корпусу, поліцейські офіцери громади та директор КП «Комунальник».

Нарада розпочалась з привітального слова селищного голови з нагоди професійного свята та побажання і надалі плідної праці на благо громаді. Також з вітаннями і подякою від Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області звернувся поліцейський офіцер громади Юрій РОЖИК.

З привітаннями  на нараду завітав голова Красилівської РДА Василь КРАВЧУК та наголосив на важливій ролі об’єднаних територіальних громад у системі державного управління.  Колектив Антонінської селищної ради було нагороджено символічним подарунком та Грамотою районної ради та районної державної адміністрації за вагомий внесок у становлення і розвиток територіальної громади, активну громадську позицію, плідну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Далі в робочому порядку було підведено підсумки попереднього робочого тижня:

• розпочала свою роботу перша сесія Антонінської селищної ради восьмого скликання;
  • затверджено депутатський склад;
  • новообраний селищний голова Анатолій ОЦАЛЮК склав присягу;
  • обрано секретарем селищної ради Олену АНТОЩУК;
  • затверджено склад постійних комісій;

Також було окреслено плани на тиждень, що розпочався, який буде присвячений благоустрою населених пунктів  громади та підготовчим роботам до організації новорічних свят:

• ліквідація стихійних сміттєзвалищ;
  • прибирання прибудинкових територій, парку, скверу та територій, прилеглих до магазинів;
  • встановлення контейнерів для сміття;
  • прибирання територій кладовищ;
  • налагодження системи роздільного збирання сміття;
  • впорядкування організованих сміттєзвалищ твердих побутових відходів в населених пунктах громади;
  • налагодження централізованого вивозу сміття.

Тому, зважаючи на все вищезазначене, закликаємо жителів нашої громади, не бути байдужими, не смітити, не шкодити природі, берегти красу і природне різноманіття краю. Адже чисто там, де не смітять, а там, де прибирають – ще чистіше!