Передноворічний настрій від Святого Миколая

Дата: 20.12.2020 22:42

19 грудня в Україні відзначають свято Миколая Чудотворця - покровителя і захисника дітей.

Щороку напередодні свята на території громади вітають дітей, що потребують соціальної уваги та підтримки.

18 грудня вихованці гуртків Антонінського БТДЮ подарували святковий настрій для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Захід відбувся із дотриманням усіх карантинних вимог. Усі у залі, навіть дорослі, поринули в казку про добрі справи, які робить святий, повірили у краще. На святі були присутні представники органів місцевого самоврядування: заступник селищного голови Анатолій КОВАЛЬЧУК, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Наталія КУЯН. Вони привітали дітей та вручили подарунки від виконавчого комітету Антонінської селищної ради.

Також до Дня Святого Миколая благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» привітав вихованців закладів дошкільної освіти та здобувачів освіти 1-4 класів громади.