Впорядкування сміттєзвалища

Дата: 05.02.2021 19:27

Роботи щодо благоустрою території нашої громади тривають.

Оскільки проблема поводження з відходами є особливо гострою як в країні в цілому, так і в нашій громаді, і є одним із чинників, який впливає на екологічну ситуацію та стан здоров’я наших мешканців, було прийняте рішення щодо здійснення низки заходів з прибирання території сміттєзвалища.

Отже, днями розпочалось впорядкування селищного сміттєзвалища та прилеглої території шляхом обвалування та підгортання сміття бульдозером.

Закликаємо всіх жителів нашої громади не бути байдужими до екологічних проблем громади,  слідкувати за чистотою довкілля, не засмічувати навколишнє середовище, не викидати сміття в парк та ліс.

Адже чисте довкілля – це наше здоров’я!   Кожен з нас може підтримувати чистоту на своєму обійсті та біля нього, на вулиці, в селищі та загалом в громаді. Тільки спільними зусиллями ми можемо досягти позитивних результатів і здоров’я наступних поколінь!