Вшанування 103-ї річниці героїчного бою під Крутами

Дата: 30.01.2021 20:46

У закладах культури громади 29 січня 2021 року відбулися заходи до вшанування 103-ї річниці героїчного бою під Крутами. У бібліотеках та клубних закладах проведено та організовано: години пам’яті «Крути – бій за майбутнє» (Великоорлинський сільський клуб), створені інформаційні відеоролики «Пам’ятай їх подвиг» (Великоюначківський сільський клуб, Малоюначківський сільський клуб),  інформаційні викладки літератури «Крути. Перші кіборги» (Антонінська публічна бібліотека, Сервюківська сільська бібліотека, Корчівська сільська бібліотека), історичні години «Це вогненне слово - Крути» (Великоорлинська сільська бібліотека), перегляди документального фільму «Крути – молода кров», «Крути 1918» (Севрюківський сільський Будинок культури, Антонінський Будинок культури), години інформації «10 цікавих фактів про бій під Крутами» (Великомедведівська сільська бібліотека, Терешківський сільський Будинок культури). При підготовці заходів були використані матеріали Інституту національної пам’яті.